WnD – Okna indywidualne - oferta szczegółowa

WnD – Okna indywidualne

System WnD to autorski projekt stworzony dla osób chcących dostosować okna do swoich indywidualnych potrzeb. Propozycja ta wyróżnia się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

System WnD jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

 

 • Profil

  5-komorowy profil o szerokości zabudowy 70 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną (Uf = 1,3 W/m²K). Szerokość złożenia 114 mm pozwala na uzyskanie większej powierzchni przeszklenia.


  Wzmocnienie

  Wzmocnienie stalowe w profilach (grubość wzmocnień od 1,2 mm do 1,5 mm – w zależności od gabarytów konstrukcji).


  Okucia

  Okucia GU w klasie premium wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło. W konstrukcjach okiennych zastosowane zostało połączenie dwóch kompatybilnych systemów okuć obwiedniowych Uni Jet i Euro Jet. Zastosowanie różnych zaczepów umożliwia określenie stopnia bezpieczeństwa. Trzpień automatyczny systemu Uni-Jet sam wpasowuje się w przestrzeń wrębową wskakując na odpowiednie miejsce w zaczepie.


  Uszczelki

  Trwałe i nowoczesne uszczelki dostępne są w dwóch kolorach: szarym w oknach białych i czarnym w oknach drewnopodobnych


  Szyby

  Pakiet szybowy 4/16/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug 1,0 W/m²K zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną okna.


  Nietypowe kształty

  Nietypowe kształty okien (np. trójkąt, romb, łuk), dzięki którym elewacja Twojego domu nabierze unikatowego, nowoczesnego wyrazu.

 

 

 

 • Bezpieczeństwo

  • Stalowe wzmocnienie w profilach
  • Okucia GU w klasie premium wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe na każde skrzydło

  Energooszczędność

  • Pięciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają optymalną izolację termiczną na poziome Uw = 1,4 W/m²K (dla okna referencyjnego)
  • Pakiet szybowy 4/16/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug 1,0 W/m²K

  Funkcjonalność

  • Blokada błędnego położenia klamki zabezpieczająca przed wypadnięciem skrzydła w trakcie przestawiania go z pozycji uchylnej do pozycji rozwiernej
  • Funkcja mikrowentylacji umożliwiająca rozszczelnienie skrzydła na ok. 5 mm i zapewnienie częściowego przepływu powietrza przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa
  • Półzlicowany kształt skrzydła pozwala na odprowadzenie wody poza obrys ramy

  Estetyka

  • Zaokrąglona listwa przyszybowa nadaje oknom WnD elegancki, nowoczesny styl
  • Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Łagodność, harmonia i funkcjonalność. Każdy wykonany z największą precyzją detal spełnia te wymagania